ekološka

Sekciju vodi Ivana Balić, broj zadrugara je jedanaest.

Plan rada sekcije je uređenje i njegovanje školskog vrta, uzgoj sadnica iz reznica, izrada domaćeg sapuna, sušenje i pakiranje ljekovitog bilja.

Na početku školske godine posadili smo nove biljke u vrt zahvaljujući sredstvima koja smo dobili sudjelovanjem u akciji „Uređenje školskih vrtova „ Splitsko – dalmatinske županije. Školski vrt uredili su učenici zajedno s učiteljicom, domarom i psihologom: orezano je grmlje, pokošena trava, počupan korov, posađene nove biljke i napravljene reznice živice, a sve se redovito zalijeva. Obrala se lavanda te smo njenim cvjetovima napunili eko - vrećice koje smo nosili na 24. Državnu smotru učeničkih zadruga u Primoštenu.

Školski vrt

Rezultati odabira ponuda na javni poziv-ekskurzija učenika 7. i 8. razreda

Javni poziv turisičkim agencijama za organizaciju ekskurzije 7. i 8. razreda 2018./2019. godine.

Ponude se šalju na adresu škole:

OŠ Ivana Gorana Kovačića

Cesta dr. Franje Tuđmana 60,  21244 Cista Velika

u zatvorenoj omotnici s naznakom "Javni poziv - ne otvaraj" i broj ponude.

« Prosinac 2018 »