Obvezno online prijavljivanje na stručne skupove

Agencija za odgoj i obrazovanje od 1. siječnja 2011. godine uvodi obvezno online prijavljivanje na stručne skupove.

Obvezno online prijavljivanje na stručne skupove

Od 1. siječnja 2011. godine za sve će odgojno-obrazovne djelatnike prijavljivanje na stručne skupove u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje biti obvezno isključivo putem e-aplikacije.

Svim sudionicima stručnih usavršavanja e-aplikacija omogućava prijavljivanje na stručni skup u bilo kojem trenutku i s bilo kojeg mjesta, osuvremenjuje rad s novim tehnologijama, osigurava svakom odgojno-obrazovnom radniku prijavu, daje pravovremene povratne informacije o prijavljivanju, omogućava pouzdano izdavanje potvrda i pridonosi kvalitetnijoj pripremi i organizaciji stručnih skupova.

Dokument

Upute za korištenje nove aplikacije za on-line prijavljivanje na stručne skupove

Izvor: azoo

objavio: Administrator   datum: 8. 9. 2010.

Rezultati odabira ponuda na javni poziv-ekskurzija učenika 7. i 8. razreda

Javni poziv turisičkim agencijama za organizaciju ekskurzije 7. i 8. razreda 2018./2019. godine.

Ponude se šalju na adresu škole:

OŠ Ivana Gorana Kovačića

Cesta dr. Franje Tuđmana 60,  21244 Cista Velika

u zatvorenoj omotnici s naznakom "Javni poziv - ne otvaraj" i broj ponude.

« Prosinac 2018 »