Naša škola nosi ime velikoga pjesnika I.G. Kovačića.

I.G. Kovačić

Ivan Goran Kovačić rođen je u Lukovdolu (Gorski Kotar) na prvi dan proljeća 1913. godine. Nakon završene gimnazije u Zagrebu studira povijest, hrvatski jezik i književnost. U svom kratkom životu bavio se književnošću, novinarstvom, književnom kritikom i prevodilaštvom. Svake godine na 21. ožujka u Lukovdolu započinje manifestacija GORANOVO PROLJEĆE.

NAŠA MISIJA

Misija škole teži razvijanju i osuvremenjavanju odgoja i obrazovanja učenika najnovnijim metodama, sredstvima i oblicima rada, te stručnom usavršavannju svih djelatnika uz stvaranje entuzijazma za prihvaćanje najnovijih informacijsko-komunkacijskih tehnologija, znanstvenih spoznaja i suvremenih dostignuća.

NAŠA VIZIJA

Naša vizija je kvalitetna i sigurna škola, bliska životu u kojoj je ugodno učiti i raditi, u kojoj se svi djelatnici ponašaju odgovorno i profesionalno, nastojeći prenijeti znanje i vještine učenja i poučavanja svim učenicima i na taj način utrti put cjeloživotnom učenju.

« Travanj 2017 »