Korisnik:

PREMETALJKA - Grga Čvarak

PUZZLE - Maca papučarica

MEMORY - Poštarska bajka

VJEŠALA - Mreže i internet -15 pojmova (6. razred)

VJEŠALA - Excel - 16 pojmova (7. razred)

Zadruga

Godišnjak
Ispis statistike od 4. 11. 2015.

Aplikacija „SafetyNet – Bitka za sigurnost“

Aplikacija „SafetyNet – Bitka za sigurnost“ nastala je u suradnji Policijske uprave Splitsko-dalmatinske, Fakulteta elektrotehnike strojarstva i brodogradnje i studenata iz DUMP-a, Društva mladih programera.

Aplikacija sadrži: kviz- igru za cijelu obitelj s postavkama za prilagodbu i takmičarsko bodovanje, zanimljive materijale za učenje iz područja Interneta i društvenih mreža, primjerene sadržaje za roditelje i upozorenja i dio u kojem se korisnici upućuju u mjere zaštite i prijavu zlostavljanja policiji, linkove za druge slične sadržaje itd.

Opći ciljevi projekta su podizanje razine svijesti šire javnosti o mogućim opasnostima i rizicima korištenja Interneta i društvenih mreža.

Specifični ciljevi projekta su podizanje razine znanja kod djece o mogućim opasnostima i rizicima korištenja Interneta te podizanje razine svijesti kod roditelja o mogućim opasnostima i rizicima kojima su djeca izložena uslijed korištenja Interneta. Ciljana skupina su učenici od 5. do 8. razreda OŠ, roditelji, stručne službe škola i šira javnost.

Uči, igraj, provjeri svoje znanje i pobijedi! SafetyNet  ili na logo kviza u desnom stupcu školske web stranice.

objavio: Nives Bešić   datum: 13. 10. 2016.

« Lipanj 2017 »