NAŠI MALI GENIJALCI 2018.

HEP je pokrenuo nacionalnu akciju „Za naše male genijalce“ u suradnji s Narodnim radijom i s ciljem osiguravanja boljih uvjeta informatičkog obrazovanja za što više učenika, ali i senzibiliziranja javnosti o stanju informatičke opreme u hrvatskim osnovnim školama.

Naša škola prijavila se na ovaj natječaj kako bi pokazali volju, trud i talent naših učenika. Jest da smo mala škola, ali imamo veliki potencijal. Kako bismo taj potencijal ostvarili, ovaj put nam je pomogao HEP. Snimili smo kreativni video uradak i osvojili dva računala koji će poboljšati informatičku pismenost u našoj školi. Hvala HEP-u, ali još veća hvala našim šestašima i njihovim mentorima na uloženom trudu. Veselimo se novim natječajima!
Video možete pogledati ovdje.

objavio: Nives Bešić   datum: 24. 5. 2018.

« Lipanj 2018 »