ŠKOLSKA NATJECANJA 2018.

Kao i svake godine,siječanj i veljača budu u znaku školskih natjecanja. U našoj školi održana su školska natjecanja iz Matematike, Hrvatskog jezika, Povijesti, Geografije, Biologije, Kemije, Njemačkog jezika i Vjeronauka. Pojedini učenici postigli su zavidne rezultate.

Naime, skoro iz svakog predmeta imamo učenike koji će Školu predstavljati na županijskim natjecanjima.

Šestašica Sara R. pozvana je na Županijsko natjecanje iz matematike, osmašica Marija P. na Županijsko iz hrvatskog i njemačkog jezika, sedmaš Šime M. na Županijsko iz  geografije, osmaš Andrija K. na Županijsko iz povijesti te skupina učenika na Županijsku razinu Vjeronaučne olimpijade (Marija P., Gabrijela Ć., Sara R. , Ana V. i Petar Ć.).

Učenice Emanuela M. I Marija P. predstavljale su školu na Općinskom natjecanju u stolnom tenicu.

Čestitamo svim pozvanim učenicima i njihovim mentorima te im želimo sreću u daljnjim natjecanjima!

objavio: Nives Bešić   datum: 16. 2. 2018.

Javni poziv turisičkim agencijama za organizaciju ekskurzije 7. i 8. razreda 2018./2019. godine.

Ponude se šalju na adresu škole:

OŠ Ivana Gorana Kovačića

Cesta dr. Franje Tuđmana 60,  21244 Cista Velika

u zatvorenoj omotnici s naznakom "Javni poziv - ne otvaraj" i broj ponude.

« Studeni 2018 »