Knjižnica u školskom vrtu

Ideja učiteljice Ivane Živaljić  Drvo znanja u školskom vrtu,  financirana od Zaklade Kajo Dadić danas je realizirana na radost svih u školi.

Nakon pozdrava svih nazočnih, učenika, učitelja i osoblja škole posebno se zahvalilo onima koji su najviše pomogli da se ova ideja realizira. To su gospođa Rada Mužinić iz Zaklade Kajo Dadić, gospodin Živko Bubalo iz Hrvatskih šuma, Općina Cista Provo, gospođa Marija Dorčić iz zajednice Susret, gospođa Katarina Grgić iz izdavačke kuće Profil Klet,  gospođa Ružica Glavaš iz izdavačke kuće Školska knjiga, gospodin Mirko Lončar iz Naklade Ljevak, gospodin Ante Mendeš iz izdavačke kuće Alfa te školski majstor Ante Rojnica.

Nakon pozdravnog govora učenici su izveli igrokaz Zvono za buđenje prošlosti kojim su oživjeli neke od poznatih hrvatskih književnika te tako podsjetili sve nazočne na važnost čitanja. Simbolično su posložili knjige svojih autora na police naše nove knjižnice. Nakon igrokaza ravnatelj je uručio zahvalnice svima onima koji su pomogli realiziranju ovog projekta te tako službeno otvorio knjižnicu u vrtu.

objavio: Nives Bešić   datum: 24. 5. 2017.

« Lipanj 2017 »