Projekt „Posjet osmaša Vukovaru“
Učenici osmog razreda Osnovne škole Ivana Gorana Kovačića iz Ciste Velike u pratnji razrednika sudjelovali su u provedbi projekta „Posjet osmaša Vukovaru“ u organizaciji Ministarstva znanosti i obrazovanja i Ministarstva branitelja u trajanju od 09. do 11. travnja 2017. godine.
Službeni dio programa započeo je u ponedjeljak, 10.04. u jutarnjim satima kada su za učenike organizirana dva predavanja o Domovinskom ratu i bitci za Vukovar. U poslijepodnevnim satima organiziran je posjet i razgledavanje postava Muzeja Vučedolske kulture i Muzeja grada Vukovara te nakon toga razgledavanje grada uz slobodno vrijeme.
U utorak, 11.04. u jutarnjim satima obišli smo: Trpinjsku cestu – groblje tenkova, bolnicu, Memorijalno groblje, Ovčaru, vodotoranj. Zatim smo imali razgledavanje vojarne te vojne tehnike i opreme korištene za vrijeme trajanja bitke za Vukovar i uopće u Domovinskom ratu. Posjetili smo kuću nobelovca Lavoslava Ružičke gdje je bila organizirana Škola mira te održano kviz natjecanje o sadržajima o kojima su učenici učili prethodna dva dana.
Martina Pereža (Hrvatski jezik) - (zamjena Ana Sučić Bilandžić) - srijeda, 6. šk. sat od 12:25 do 13:10
Ivana Balić (Matematika) - srijeda, 5. šk. sat od 11:35 do 12:20
Mate Ćubić (Engleski jezik, razredništvo 7. razreda) - utorak, 2. šk. sat od 8:50 do 9:35
Bruna Tomić (Engleski jezik, razredništvo 5. razreda) - srijeda, 5. šk. sat od 11:35 do 12:20
Nives Bešić (Tehnička kultura, Informatika i razredništvo 8. razreda) - petak, 6. šk. sat od 12:25 do 13:10
Ivana Živaljić (Njemački jezik) - utorak, 4. šk. sat od 10:45 do 11:30
Marijan Maršić (Povijest, Geografija, razredništvo 6. razreda) - petak, 3. šk. sat od 9:40 do 10:25
Ivana Burazin (Priroda, Biologija, Kemija) - srijeda, 5. šk. sat od 11:35 do 12:20
Katarina Todorić Galić (Fizika) - četvrtak, 3. šk. sat od 9:40 do 10:25
Sanja Stipanović (Likovna kultura) - srijeda, 4. šk. sat od 10:45 do 11:30
Marina Vidaković (Tjelesna i zdravstvena kultura) - utorak, 6. šk. sat od 12:25 do 13:10
Vanda Golem (Informatika) - srijeda, 6. šk. sat od 12:25 do 13:10
Ružica Vuletić (Vjeronauk) - petak, 3. šk. sat od 9:40 do 10:25
Hrvoje Rogulj (Vjeronauk) - srijeda, 6. šk. sat od 12:25 do 13:10
Ante Gudelj (Glazbena kultura) - ponedjeljak, 5. šk. sat od 11:35 do 12:20
Tonka Juranović Matulić (Glazbena kultura) - ponedjeljak, 3. šk. sat od 9:40 do 10:25
Ana Lončar (razredništvo 3.+4. razreda) - ponedjeljak, 6. šk. sat od 12:25 do 13:10
Vanesa Balić-Mucić (razredništvo 2 +3. razreda) - utorak, 5. šk. sat od 11:35 do 12:20
Elizabeta Delipetar (razredništvo 1.+4. razreda) - petak, 3. šk. sat od 9:40 do 10:25
Ivana Maglić (razredništvo 1.+2. razreda) - srijeda, 4. šk. sat od 10:45 do 11:30
Sara Vukas (Njemački jezik) - pondjeljak, 11:00 sati
« Ožujak 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
26 | 27 | 28 | 29 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |